JADEVER Cordless 3D laser level JDLE8M12, JDLE8M12, Measuring Devices Laser
0 reviews 0 sold. Only 20 remain
EGP 4,799
Brand:
Product Code: JDLE8M12
Availability: In Stock
Viewed 5642 times
Product Description
"Green laser level
Voltage: 12V
Working Range: 0~30 m
Self-levelling angle <=4°
Laser class II, <1mW
With 1*360° horizontal and 2* 360° vertical laser line
Operating temperature:0~+40℃
Storage temperature:-10~+50℃
1 Pcs 1.5Ah battery pack
Battery charging port: USB type-C
Charger sold separately
1 Pcs Magnetic Liftable Rotating Stand
1 Pcs laser target plate
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%